Kundservice

Har du frågor om din prenumeration?
Gå till taras kundservice.

Redaktionen

 Tara
105 44 Stockholm
E-post: red@tara.bonnier.se

Ann Fredlund, chefredaktör
ann.fredlund@tara.se

Christina Neiglick, redaktionschef
christina.neiglick@tara.se

Katarina Bertilsson, art director
katarina.bertilsson@tara.se

Eva Brangö, formgivare
eva.brango@tara.se

Pia Lundgren, hälsoredaktör
pia.lundgren@tara.se

Camilla Mouton, marknadschef
camilla.mouton@bt.bonnier.se

Marie Gabrielsson, marknadskoordinator
marie.gabrielsson@bt.bonnier.se

Ulrika Carlsson, sekreterare
ulrika.carlsson@tara.se

Emma Arildsson, webbredaktör
webbassistans@bt.bonnier.se

 

Mejla oss!

Tara vill alltid att du kontaktar oss när du har frågor om vår tidning. Använd gärna mailformuläret på den här sidan. Om du vill ha ett svar så glöm inte att ange din egen e-post adress!

Namn
Gatuadress
Postadress
Telefon
E-post
Meddelande

Marias modeblogg

09 april

läs mer