Kundservice

Har du frågor om din prenumeration?
Gå till Taras kundservice.


Beställa gammalt ex?

3 nr bakåt: www.tara.se/shop


Redaktionen

Tara
105 44 Stockholm


Ann Fredlund, chefredaktör
ann.fredlund@tara.se

Christina Neiglick, redaktionschef
christina.neiglick@tara.se

Katarina Bertilsson, art director
katarina.bertilsson@tara.se

Eva Brangö, formgivare
eva.brango@tara.se

Pia Lundgren, hälsoredaktör
pia.lundgren@tara.se

Linnea Öst, skönhetsredaktör

Beatrice Palombo, marknadschef
beatrice palombo@bt.bonnier.se

Emelie Hultman, marknadskoordinator
emelie.hultman@bt.bonnier.se

Ulrika Carlsson, sekreterare
ulrika.carlsson@tara.se

Emma Arildsson, webbredaktör
webbassistans@bt.bonnier.se

 

Mejla oss!
Tara vill alltid att du kontaktar oss när du har frågor om vår tidning. Använd gärna mailformuläret på den här sidan. Om du vill ha ett svar så glöm inte att ange din egen e-post adress! OBS! Vi kan inte ta emot ärenden kring din prenumeration här utan hänvisar dig hit för snabbast service.

Namn
Gatuadress
Postadress
Telefon
E-post
Meddelande